فواید استفاده از سنگ پا برقی

Benefits of using electric foot stones

 مقاله - [] - فواید استفاده از سنگ پا برقی - بانومد

آیا با سنگ پا برقی آشنا هستید ؟ یا تا به حال از آن استفاده کرده اید؟ همه ما اطلاعات کافی درباره سنگ پا و کاربرد آن داریم ، از جمله روش های قدیمی که برای رفع بافت و سلول های مرده پوست مورد استفاده قرار می گیرد. برای داشتن پاهایی زیبا و سالم ، نیاز دارید تا به خوبی از آنها مراقبت کنید ، امروزه لوازم آرایشی و بهداشتی بسیاری در بازار وجود دارند که در این راه به شما کمک خواهند کرد. سنگ پا برقی یکی از آن هاست .جدیدترین و آسان ترین راهی که می توانید برای از بین بردن پوسته های مرده پا استفاده کنید. اگر می خواهید با این وسیله برقی بیشتر آشنا شوید، مقاله سنگ پا برقی چیست ؟ را دنبال کنید.

اهمیت استفاده از سنگ پا 

یکی از مشکلات پوستی که اکثر خانم ها و آقایان با آن درگیر هستند، ترک و پوسته های ریزی است که در کف یا فسمت پاشنه پا وجود دارند. دلایل مختلفی باعث ایجاد آن ها می شوند که از جمله می توان به پوشیدن کفش نا مناسب اشاره کرد. برخی افراد در مراقبت از پا یا درمان این مشکلات کوتاهی می کنند در صورتی که غفلت از این کار، باعث عفونت یا آسیب پوستی بیشتری خواهد شد. سنگ پا نه تنها در زیبایی پا و رفع مشکلات پوستی کاربرد دارد بلکه بر طبق طب سنتی، در کاهش غلظت خون و بهبود برخی بیماری ها مانند دیابت نیز موثر است.

انواع سنگ پا

 

فواید سنگ پای برقی

این وسیله به دو نوع دستی و برقی تقسیم می شوند، علاوه بر سنگ پا سنتی، مدلهای دستی و برقی متنوعی به وجود آمدند که نسبت به ان جنبه ظاهری متفاوت هستند اما عملکرد و کارایی مشایهی دارند.